• Baner

  windy osobowe, towarowe, schody ruchome, remonty, modernizacje

Windy to specjalistyczne konstrukcje, które wymagają dokładnego projektowania oraz produkcji. Mimo trwałości wszystkich elementów intensywna eksploatacja konstrukcji może doprowadzić do awarii lub zużycia poszczególnych części. Nasza firma ZEMM zajmuje się profesjonalną produkcją elementów do wind, co pozwala na ich szybką renowację. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Produkcja elementów do dźwigów - kiedy warto skorzystać?

Windy oraz dźwigi to skomplikowane mechanizmy, które projektowane są z myślą o zachowaniu trwałości przez długie lata. Intensywna eksploatacja dźwigów, w budynkach użyteczności publicznej, szpitalach, blokach wielorodzinnych, sprawia jednak, że z czasem ulegają one awariom. Nieprawidłowe działanie windy może wynikać ze zużycia lub zniszczenia poszczególnego elementu konstrukcji, który jest niezbędny do prawidłowego działania całego mechanizmu. Wówczas konieczna jest naprawa oraz renowacja danej infrastruktury, aby mogła być dalej pomocna dla korzystającej z niej osób. W wielu przypadkach trudno jednak odnaleźć brakujący element, który pozwoli na naprawę windy.

Nasza firma ZEMM od wielu lat zajmuje się profesjonalną produkcją części do wind. Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem, które projektuje, a także wykonuje wysokiej jakości windy przemysłowe, szpitalne, gastronomiczne oraz dla osób niepełnosprawnych czy w szpitalach. W naszej ofercie ważnym punktem są również doskonałe oraz trwałe elementy do wind i dźwigów, które pozwalają na ich naprawę oraz dalsze sprawne działanie. Nasza szeroka oferta to doskonałe źródło wsparcia dla firm budowlanych, deweloperów oraz klientów indywidualnych.

ikona produkcja mini

 

Do naszych dźwigów produkujemy:

 

 

 • kabiny dźwigowe o różnej stylizacji:
  • malowane proszkowo
  • ze stali szlachetnej (stal nierdzewna szlifowana lub dekor)
  • wykładane laminatem wandaloodpornym
 • ramy kabinowe
 • ramy przeciwwagi
 • ościeżnice i skrzydła drzwi szybowych
 • panele dyspozycji i wezwań
 • tablice sterowe dla dźwigów elektrycznych oraz hydraulicznych

Produkcja elementów do wind pozwala nam wspierać klientów, którzy pragną zachować infrastrukturę w swoim budynku na wysokim poziomie, dbając o jej sprawne działanie oraz funkcjonalność.

Produkcja części do wind - oferta ZEMM

Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji elementów do dźwigów sprawia, że możemy oferować najwyższej jakości usługi. Stawiamy na bezpieczeństwo oraz trwałość, mając świadomość, jak ważnym elementem infrastruktury staje się winda, co ma szczególne znaczenie w przypadku szpitali czy osób niepełnosprawnych. Nasi dotychczasowi klienci cenią nas za szybki czas realizacji zlecenia, atrakcyjne warunki współpracy oraz przyjazny kontakt z klientem. Każda osoba, która poszukuje elementów do wind, może również liczyć na nasze wsparcie oraz doradztwo, tak aby wybrać odpowiednie produkty.

Jeżeli poszukujesz firmy, która zajmuje się produkcją elementów do wind, to jesteś w odpowiednim miejscu. Posiadamy szeroką ofertę, którą dopasowujemy zawsze do indywidualnych potrzeb danego klienta. W przypadku wszystkich zleceń możemy wykonać niezbędne pomiary oraz montaż, upewniając się, że cały mechanizm działa w pełni poprawnie. Zapraszamy do kontaktu - nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania i wskażą, które elementy do dźwigów należy wybrać.

Back to top