• Baner

    windy osobowe, towarowe, schody ruchome, remonty, modernizacje

ikona pogotowie mini

 

Nie ulega wątpliwości, że windy cechują się długą żywotnością. Niezależnie jednak od tego, jakiej są jakości, wymagają regularnego serwisu – tylko przegląd dokonany przez specjalistów pozwoli wykryć ewentualne usterki i w porę im zaradzić, aby nie przerodziły się w poważny problem. Nasze usługi serwisowania wind w Krakowie obejmują zarówno kompleksowe przeglądy i dokładną konserwację, jak i różnego rodzaju naprawy. Działamy profesjonalnie i rzetelnie, aby windy działały bezawaryjnie bez względu na okres eksploatacji. Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia w ramach serwisu wind w Krakowie!

Serwis konserwacyjny – usługi serwisowania wind w Krakowie

Konserwacja wind ma na celu zapobieganie awariom i zwiększenie okresu użytkowania urządzeń. Wybór odpowiedniej firmy serwisującej zmniejszy ilość przestojów dźwigu jak i wysokość kosztów konserwacji oraz nieprzewidzianych napraw urządzeń. Serwis wind w Krakowie, świadczony przez naszych specjalistów, zawiera kontrolę parametrów wszystkich podzespołów i ich funkcji, regulację lub wymianę zużytych części, a także czyszczenia i zabezpieczanie przed korozją. Wszelkie prace wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie, tak aby serwis dźwigów w Krakowie mógł znacznie przedłużyć żywotność urządzeń.

Mając na uwadze ponad 25-letni czas pracy wind, zapewniamy niskie koszty eksploatacji i nieograniczony dostęp do części zamiennych oraz sprzętu diagnostycznego (testery). Jednocześnie nasze doświadczenie w świadczeniu usług serwisowania wind w Krakowie, zbierane już od 1976 roku, jest solidną gwarancją najwyższej możliwej jakości wykonania.

Jakie usługi świadczymy w ramach serwisu dźwigów w Krakowie?

Nasza firma prowadzi serwis konserwacyjny urządzeń produkcji polskiej i zagranicznej (również serwis wind Kone, Otis, Thyssen) w ramach, którego prowadzimy następujące działania:

okresowe przeglądy i regulacje dźwigów zgodne z przepisami Urzędu Dozoru Technicznego oraz instrukcją producenta dźwigów, bieżące naprawy i wymiany zużytych podzespołów, okresowe badanie stanu izolacji instalacji elektrycznej (pomiary elektryczne), pogotowie dźwigowe czynne całodobowo, doradztwo w zakresie modernizacji urządzeń, działania profilaktyczne, regulacje i smarowanie elementów mechanicznych, przygotowanie dźwigu i udział w okresowych rewizjach UDT.

Profesjonalny serwis wind w Krakowie – czym się wyróżniamy?

Nasza załoga to kilkunastu doświadczonych konserwatorów, posiadając wszelkie niezbędne uprawnienia UDT. Nadzór nad wykonywanymi pracami sprawują specjaliści z zakresu Automatyki i Robotyki oraz Budowy Maszyn, Transportu Pionowego. Nasz zespół doskonale radzi sobie z serwisem dźwigów w Krakowie zarówno w przypadku nowych, jak i starszych urządzeń. Świetnie orientujemy się w zakresie stosowanych w nich rozwiązań, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się również wymagających napraw. Usługi serwisowania wind w Krakowie świadczymy z wykorzystaniem wysokiej jakości, specjalistycznego sprzętu, który pozwala nam precyzyjnie diagnozować sprawność urządzenia, a także wykrywać ewentualne nieprawidłowości. Naszym klientom zawsze proponujemy rozwiązania, które wpłyną na funkcjonowanie windy w sposób kompleksowy, wiążący się nie tylko z naprawieniem istniejącej usterki, ale również z zapobieganiem powstawaniu kolejnych. Tym samym regularny, profesjonalny serwis dźwigów w Krakowie pozwala znacznie przedłużyć żywotność windy, co przekłada się na istotne oszczędności w dłuższej perspektywie.

Jak działają nasi specjaliści od serwisu dźwigów w Krakowie?

Zespół naszej firmy tworzą fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie serwisu wind w Krakowie. Przez lata współpracowaliśmy z licznymi przedsiębiorstwami, deweloperami, firmami budowlanymi, a także inwestorami indywidualnymi, służąc fachową radą oraz profesjonalnym wsparciem w zakresie konserwacji, oraz naprawy wind. Każdorazowo dostosowujemy proponowane rozwiązania do cech danego przypadku, podchodząc do niego z uwagą i zaangażowaniem. Dzięki naszej eksperckiej wiedzy i specjalistycznemu zapleczu narzędziowemu, świadczone przez nas usługi serwisowania wind w Krakowie przebiegają sprawnie i z satysfakcjonującym dla klienta rezultatem.

Co warto wiedzieć o naszych usługach serwisowania wind w Krakowie?

Zapewniamy usługi serwisowe na terenie dwóch województw: małopolski, śląska. Oddziały naszej firmy znajdują się w Krakowie oraz Katowicach. W ciągu roku zajmujemy się montażem oraz serwisem nawet 600 urządzeń. Pozwoliło nam to uzyskać bardzo bogate doświadczenie, które sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom, jeśli chodzi o serwis dźwigów w Krakowie, czy Katowicach.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

 

Back to top