• Baner

    windy osobowe, towarowe, schody ruchome, remonty, modernizacje

Dźwigi towarowe - Kraków

ikona dzwigi towarowe mini

 

Transport gabarytowych towarów zaczyna się już w momencie podjęcia ich z magazynu. Niekiedy, zanim zostaną przekazane do miejsca przeznaczenia, muszą odbyć nie tylko podróż w pojeździe, ale też znacznie krótszą - dźwigiem na określony poziom.

Windy towarowe bardzo często wykorzystywane są zarówno w wielopoziomowych magazynach, jak i miejscach, gdzie prowadzony jest handel, a więc dużych marketach, centrach handlowych oraz domach towarowych. To właśnie w takich przestrzeniach proponowane przez nas wysokiej klasy dźwigi mają swoje zastosowanie.

Jeżeli poszukujesz producenta i dostawcy dźwigów towarowych wysokiej jakości, które będą służyć Ci bezawaryjnie przez długi czas, to jesteś teraz w odpowiednim miejscu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Profesjonalne dźwigi towarowe - Kraków

Na tej podstronie umieściliśmy informacje dotyczące naszej oferty obejmującej dźwigi i windy towarowe. Jak sama nazwa wskazuje, są projektowane w taki sposób, aby jak najbardziej ułatwić transportowanie ładunków o dużej wadze lub wymiarach między piętrami konkretnego budynku.

Dźwigi towarowe powstają z bardzo trwałych materiałów, dzięki czemu są odporne na awarie. Te maszyny zdecydowanie usprawniają proces transportu różnego typu produktów.
Windy towarowe znajdują duże zastosowanie w budynkach użytkowych np. obiektach gastronomicznych, w bankach, warsztatach, magazynach czy laboratoriach.

 

Ułatwiają one transport towarów na duże wysokości oszczędzając przy tym znacznie czas i energię użytkowników.

Kraków - windy towarowe do zadań specjalnych

Proponowane przez nas dźwigi towarowe są również powszechnie znane jako „windy do zadań specjalnych”. Mają zdecydowanie większy udźwig niż przykładowo standardowe modele osobowe, a do tego zazwyczaj cechują się przestronniejszym wnętrzem.

W kontekście zastosowania takiego dźwigu zarówno jedna, jak i druga z wymienionych cech są niezwykle istotne. Dzięki nim można umieścić w takiej windzie naprawdę dużo towaru, a to z kolei m.in. skraca czas potrzebny na jego przetransportowanie. Windy towarowe stanowią również bardzo duże ułatwienie dla pracowników, którzy nie muszą każdorazowo wchodzić i schodzić po schodach np. do miejsca magazynowania produktów.

Postaw na sprawdzoną firmę

To, co wyróżnia nasze dźwigi na tle konkurencji, to fakt, że są produkowane przez nas na miejscu - w Polsce. Wiele firm zajmuje się wyłącznie dystrybucją maszyn innych marek. My natomiast sami projektujemy, budujemy, dostarczamy i instalujemy oferowane dźwigi. Należymy więc do wąskiej grupy przedsiębiorców na rynku, którzy działają w tak wszechstronny sposób.

Dla klientów to ogromne ułatwienie - nasza obecność w kraju to gwarancja doskonałego kontaktu w języku polskim, a także bardzo łatwa dostępność serwisu czy konserwacji dźwigu. To, że produkujemy i sprzedajemy swoje produkty, znacząco skraca również czas realizacji zamówienia.

Jeżeli więc potrzebujesz dźwigu towarowego w Krakowie, to serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy. Pracownicy naszego działu obsługi klienta z ogromną chęcią udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące oferowanych urządzeń.

Back to top