• Baner

    windy osobowe, towarowe, schody ruchome, remonty, modernizacje

windy start 

 

Czytaj więcej

Windy (Kraków) - gwarancja doskonałej jakości

Jesteśmy znanym producentem wind w Krakowie. Oferujemy dźwigi osobowe, towarowe, panoramiczne i szpitalne. Wszystkie z nich tworzymy z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wyróżniają się wyjątkową trwałością i wytrzymałością. Produkowane są z najwyższą starannością i dbałością o detale, dlatego spełniają oczekiwania nawet szczególnie wymagających użytkowników. Oferowane dźwigi w Krakowie wykonujemy zgodnie z odpowiednimi normami, więc można być pewnym, że są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Ponadto nasze windy poddawane są licznym testom i rygorystycznym kontrolom, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować, iż są niezawodne i prawidłowo spełniają swoje funkcje.

Dźwigi (Kraków) - opinie

Produkowane przez nas windy w Krakowie są bardzo popularne na rynku i cieszą się świetnymi opiniami. Użytkownicy doceniają je przede wszystkim za solidność i wysoką jakość wykonania. Ponadto nasze dźwigi są chwalone za fakt, iż są projektowane z myślą o efektywności energetycznej i spełniają standardy z zakresu zrównoważonego rozwoju. Otrzymują one dużo pozytywnych opinii także za to, że zawsze są dostosowywane do indywidualnych potrzeb klientów i zapewniają bezpieczny transport. Użytkownicy chętnie korzystają z naszej oferty dźwigów w Krakowie, ponieważ wiedzą, że jesteśmy zaufaną firmą, która stawia zadowolenie zleceniodawców na pierwszym miejscu i gwarantuje profesjonalną obsługę. Dzięki temu, że dostarczamy windy o doskonałej jakości, jesteśmy wybierani przez licznych klientów - zarówno prywatnych, jak i biznesowych.

Producent wind (Kraków) - cennik

Ile kosztują dostarczane przez nas dźwigi w Krakowie? Nie jesteśmy w stanie wskazać konkretnej odpowiedzi na to pytanie. Nie posiadamy gotowego cennika, ponieważ koszty zawsze ustalamy indywidualnie z klientem. Cena zakupu dźwiga zależy od różnych czynników, m.in. typu windy, jej wymiarów i materiałów wykonania. Aby uzyskać wycenę, zapraszamy do konsultacji z naszym zespołem.

 

Windy Kraków - profesjonalna obsługa

 

Poznaj firmę ZEMM

Jesteśmy jedną z najstarszych firm dźwigowych na rynku małopolskim. .
Produkujemy bezpieczne i niezawodne urządzenia  zgodne z wymaganiami Norm i Dyrektyw Unii Europejskiej.
Oferujemy dźwigi dopasowane do charakterystyki budynku i natężenia ruchu.
Nasze windy od lat świetnie sprawdzają się w budynkach mieszkalnych, biurowcach, szpitalach, przychodniach, urzędach miejskich,dworcach i kładkach drogowych.
Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz wysokim kwalifikacjom naszej załogi zapewniamy naszym klientom  bezpieczne i komfortowe urządzenia dźwigowe.
Ponadto prowadzimy serwis konserwacyjny z całodobowym pogotowiem czynnym również w niedziele i święta.

Rodzaje dźwigów

Windy osobowe

Windy osobowe

Windy towarowe

Windy towarowe

Windy panoramiczna

Windy panoramiczne

Windy szpitalne

Windy szpitalne

Adres

ZEMM - Zakład Elektromechaniczny Marian Młynarczyk

Centrala

Rząska ul. Sucha 1
30-199 Kraków


Oddział Śląski

ZEMM ELEVATOR Wojciech Młynarczyk

ul. 1 Maja 88
Katowice

ZEMM  ELEVATOR Wojciech Młynarczyk

Mapa centrala

Mapa Oddział Śląski

Back to top