• Baner

    windy osobowe, towarowe, schody ruchome, remonty, modernizacje

Dźwigi szpitalne - Kraków

ikona dzwigi szpitale mini

 

Biorąc pod uwagę specyfikę szpitala oraz jego pracy, ciężko jest sobie wyobrazić sytuację, w której w takiej placówce nie ma ani jednego dźwigu czy windy. To urządzenie niezwykle przydatne na co dzień w takim miejscu - korzystają z niego pacjenci, lekarze, pielęgniarki czy farmaceuci, a także obsługa zajmująca się m.in. czystością.

Od sprawności wind zależy więc bardzo dużo elementów, na które zazwyczaj nie zwraca się takiej uwagi. Właśnie z tego względu warto postawić na sprawdzone dźwigi własnej, krajowej produkcji, które oferujemy klientom. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Profesjonalne dźwigi szpitalne - Kraków

Na tej podstronie można zapoznać się z rodzajami dźwigów szpitalnych. które produkujemy i dostarczamy klientom. To przemyślanie zaprojektowane urządzenia, wykonane ze starannie dobranych materiałów. Dzięki temu bardzo ułatwiają przemieszczanie się po terenie szpitala.

Tego typu urządzenia muszą być przygotowane do przewożenia osób niepełnosprawnych oraz personelu medycznego wraz z łóżkiem szpitalnym.

 

 Dlatego też kabina windy powinna spełniać następujące wymogi:

  • odpowiednie wymiary pozwalające na wjazd łóżka szpitalnego
  • odpowiednio nisko zamontowane przyciski w panelu dyspozycyjnym aby osoba siedząca na wózku inwalidzkim mogła każdego nich dosięgnąć
  • wymiary drzwi kabinowych minimum 900mm "w świetle"
  • system łączności kabiny z ekipą serwisową
  • obsługa wezwań priorytetowych (jazda szpitalna) w sytuacji zagrożenia życia pacjenta
  • system płynnego ruszanie z dokładnym pozycjonowaniem kabiny na przystankach.

Jak więc wyraźnie widać - projekt dźwigu szpitalnego obejmuje wszystkie istotne elementy, które mają wbrew pozorom bardzo duże znaczenie w miejscu, gdzie takie windy są instalowane.

Nasze dźwigi są bardzo wytrzymałe, co zawdzięczają ponadprzeciętnej trwałości materiałów, z których je wykonujemy. Doskonale wiemy, z jaką intensywnością takie urządzenia są na co dzień wykorzystywane w szpitalach i placówkach medycznych. Dlatego też dbamy o to, aby były jak najbardziej odporne na awarie, a przy tym przestronne oraz funkcjonalne.

Kraków - dźwigi szpitalne od sprawdzonego producenta

To, co wyróżnia nas wśród innych firm zajmujących się dostarczaniem i montażem dźwigów, to to, że jesteśmy w grupie nielicznych przedsiębiorstw na rynku, które również projektują oraz produkują sprzedawane przez siebie maszyny. Dla kupującego to ogromne ułatwienie, gdyż jakiekolwiek naprawy serwisowe czy konserwacyjne dostępna są bez problemu w krótkim czasie. Do tego cała obsługa klienta odbywa się w języku polskim. Dzięki temu nie będzie kłopotów ze zrozumieniem ewentualnych problemów lub pytań.

Jesteśmy przedsiębiorstwem z polskim kapitałem, a więc wspierając nas, wpływasz na rozwój krajowej gospodarki. Zakup dźwigów szpitalnych w Krakowie w naszej firmie to jak wyraźnie widać - same zalety.

Dlaczego warto nam zaufać w zakresie dźwigów szpitalnych? Kraków

Działamy na rynku już od wielu lat, stale dostarczając bardzo wysokiej jakości dźwigi szpitalne w Krakowie i nie tylko. Od samego początku działalności zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby produkowane oraz sprzedawane przez nas windy czy dźwigi charakteryzowały się możliwie najwyższą jakością wykonania.

Jeżeli więc jesteś zainteresowany współpracą i chciałbyś skorzystać z naszej oferty, to uprzejmie prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów. W trakcie rozmowy z chęcią udzielimy też wyczerpujących odpowiedzi na różne pytania związane z dźwigami szpitalnymi, ale nie tylko.

Back to top