• Baner

    windy osobowe, towarowe, schody ruchome, remonty, modernizacje

Dźwigi panoramiczne - Kraków

dzwigi panorama ikona mini

 

Każdy panoramiczny dźwig przez nas wykonany to zupełnie inny projekt. Jesteśmy w stanie dopasować się do nietypowych wymiarów jak i nietypowego standardu wykończenia, specjalnie dla Państwa potrzeb. s

 

 

Kraków - windy panoramiczne

Każdy dźwig panoramiczny, który opuszcza naszą firmę, to unikalne dzieło sztuki i inżynierii, stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Dzięki podejściu opartemu na elastyczności oraz kreatywności jesteśmy w stanie dostosować się do nietypowych wymiarów czy standardów wykończenia. W ten sposób tworzymy unikatowe rozwiązania, które zachwycają nie tylko funkcjonalnością, ale również estetyką.

Dźwigi panoramiczne, Kraków - indywidualny charakter każdego projektu

Każdy panoramiczny dźwig, który wychodzi spod naszej ręki, to wyjątkowe dzieło. Bez względu na to, czy potrzeby klienta obejmują modele elektryczne, czy hydrauliczne, projekty traktujemy jako wyzwanie. Nasz zespół doświadczonych projektantów i inżynierów jest w stanie zrealizować najbardziej nietypowe koncepcje.

Dźwigi elektryczne

Nasze dźwigi elektryczne panoramiczne to połączenie nowoczesnej technologii z eleganckim designem. Udźwig w zakresie od 225 do 2500 kg gwarantuje sprawne i bezpieczne przemieszczanie się w różnych budynkach.

Prędkość do 2,5 m/s zapewnia szybkie i efektywne poruszanie się. Natomiast możliwość obsługi do 32 przystanków czyni je idealnym rozwiązaniem nawet dla najbardziej rozbudowanych obiektów.

Dźwigi hydrauliczne

Dla tych, którzy cenią solidność oraz niezawodność, proponujemy dźwigi panoramiczne hydrauliczne. Udźwig w zakresie od 225 do 6000 kg sprawia, że są idealnym rozwiązaniem zarówno dla mniejszych, jak i większych budynków.

Prędkość od 0,2 do 0,63 m/s oraz obsługa do 8 przystanków zapewniają komfort użytkowania, a także bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Kraków - dźwigi panoramiczne o nietypowych wymiarach

Jeden z naszych największych atutów stanowi zdolność dostosowania się do nietypowych wymagań. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dźwigu o nietypowych wymiarach, czy też wykończenia dopasowanego do unikatowego stylu danego obiektu – jesteśmy gotowi spełnić oczekiwania. Szlifowana blacha nierdzewna, malowanie proszkowe czy obicie laminatem to tylko kilka wśród opcji, które możemy zaoferować.

Dźwig panoramiczny to nie tylko praktyczne rozwiązanie transportowe, ale także element, który dodaje prestiżu i wartości każdemu obiektowi. Łączy bowiem nowoczesność, funkcjonalność oraz estetykę. Ułatwia także osobom ze szczególnymi potrzebami poruszanie się po obiekcie.

Jako firma o wieloletnim doświadczeniu kładziemy nacisk na innowacje, bezpieczeństwo i indywidualne podejście do klienta. Nasze dźwigi panoramiczne to wyraz profesjonalizmu oraz zobowiązania do dostarczania rozwiązań, które przekraczają oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa. Dlatego dostarczamy maszyny dopracowane w każdym calu, aby klienci nie mieli co do ich solidności i bezpieczeństwa najmniejszych wątpliwości.

Ponadto wszystkie konstrukcje są wykonywane zgodnie z państwowymi i międzynarodowymi normami. Jesteśmy przekonani, że nawiązana współpraca będzie owocna. W razie zainteresowania - zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

panorama1panorama2

Back to top