• Baner

    windy osobowe, towarowe, schody ruchome, remonty, modernizacje

Dźwigi osobowe - Kraków

dzwigi osobowe ikona miniDźwigi elektryczne z maszynownią górna, boczną lub bez maszynowni:

  • Udźwig: 225- 2500 kg
  • Prędkość: do 2,5 m/s
  • Ilość przystanków: do 32

Dźwigi osobowe Kraków - nowoczesne dźwigi elektryczne

Nasze dźwigi elektryczne zapewniają nie tylko imponującą zdolność przenoszenia ładunku, ale także doskonałą prędkość poruszania się oraz elastyczność w obsługiwaniu różnej liczby przystanków. To sprawia, że są idealne do zastosowań zarówno w budynkach mieszkalnych, biurowych, jak i przemysłowych.

Dźwigi hydrauliczne

  • Udźwig: 225- 6000 kg
  • Prędkość: 0,2- 0,63 m/s
  • Ilość przystanków: do 8

Kraków - dźwigi osobowe hydrauliczne

Nasze dźwigi hydrauliczne charakteryzują się solidnością i niezawodnością. Z ich pomocą możemy efektywnie transportować ładunki o różnych masach przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa oraz płynności ruchu. Doskonale sprawdzają się w mniejszych budynkach lub w miejscach, gdzie wymagane są mniejsze liczby przystanków.

Wykończenie wnętrza kabin oraz drzwi szybowych w różnych wariant do indywidualnego uzgodnienia. (szlifowana blacha nierdzewna,malowanie proszkowe,obicie laminatem)

Windy osobowe, Kraków - dlaczego my?

Posiadamy bogate doświadczenie w branży dźwigów, łącząc je z nowoczesnymi technologiami. Dzięki temu oferujemy nie tylko tradycję, ale także najnowsze, sprawdzone rozwiązania dostępne na rynku.

Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe. Nasze zespoły projektowe i techniczne pracują z klientem, aby dostosować dźwigi do specyfiki obiektu. Co więcej, staramy się sprostać każdemu, nawet najbardziej skomplikowanemu zadaniu.

Nasze dźwigi spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Oferujemy nie tylko efektywny transport, ale także gwarancję, że dostarczane urządzenia są niezawodne oraz bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Pracujemy zgodnie z ogólnoprzyjętymi normami, zarówno polskimi, jak i międzynarodowymi.

Dbamy o środowisko naturalne. Nasze dźwigi są zaprojektowane z myślą o efektywności energetycznej, co pozwala ograniczyć wpływ na środowisko i spełniać najnowsze standardy z zakresu zrównoważonego rozwoju.

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w obszarze dźwigów elektrycznych oraz hydraulicznych. Dzięki temu możemy z pełnym zaufaniem obsługiwać zarówno większe, jak i mniejsze projekty, dostarczając kompleksowe rozwiązania. Bez względu na skomplikowanie czy rozmiar zadania, nasza firma oferuje kompleksową obsługę, dostosowując dźwigi do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Nieustannie rozwijamy nasze podejście, aby sprostać różnorodnym oczekiwaniom klientów. Dzięki elastycznemu podejściu i zrozumieniu specyfiki każdego projektu dostarczamy dźwigi, które idealnie pasują do ich kontekstu oraz funkcji. Kabiny są dostosowywane do indywidualnych wymagań.

Co więcej, zdajemy sobie sprawę, że estetyka jest nieraz bardzo istotna - zwłaszcza w obiektach komercyjnych. Dlatego każdy projekt zostaje dopracowany przez nas w stu procentach.

Zapraszamy do współpracy - dźwigi osobowe, Kraków

Szukając partnera, który nie tylko zrozumie oczekiwania, ale także przekroczy je, dostarczając rozwiązania spełniające najwyższe standardy - serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Specjaliści o wieloletnim doświadczeniu z przyjemnością podejmą się zarówno większych, jak i mniejszych wyzwań, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb każdego projektu. Bezpieczeństwo, niezawodność, a także elastyczność to wartości, które wnosimy do każdej współpracy.

winda2winda3

Back to top